Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zgjatet edhe për 30 ditë paraburgimi i Andrew Tate

NULL NULL
21.02.2023 17:05

Influencuesi i vetëshpallur mizogjinist, Andrew Tate, mund të mbahet edhe për 30 ditë të tjera në Rumani pasi iu zgjat periudha e paraburgimit, raporton sky.com, transmeton Klan Kosova.

Ai së bashku me vëllanë e tij Tristan janë duke u hetuar mbi akuzat për sulm seksual dhe shfrytëzim.

Dy gra të ndaluara në të njëjtën kohë tani do të mbahen në arrest shtëpiak.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme