8:38, 12 Shtator 2019

Motra 18-vjeçare e Louis Tomlinson, Felicite ndërroi jetë papritmas në fillim të këtij viti, dhe tani shkaku i vdekjes së saj është zbuluar.

Raporti i toksikologjisë së 18 vjeçares zbuloi gjurmë të kokainës, Xanas dhe OxyContin në trupin e saj, transmeton Klan Kosova.

Louis theu heshtjen mbi tragjedinë rreth një muaj më vonë, duke falënderuar të gjithë fansat për fjalët e tyre mbështetëse.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë