20:00, 22 Tetor 2019

Keira Knightley dhe burri i saj James Righton, kanë zbuluar emrin e vajzës së porsalindur dhe është Delilah!

Aktorja 34 vjeçare e konfirmoi emrin gjatë një interviste në The Telegraph, transmeton Klan Kosova.

Nëse nuk e dini, James dhe Keira janë gjithashtu prindër të Edie, katërvjeçar.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë