Zbulohet arsyeja e ndarjes së Robertit me Lauretën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Robertit me Lauretën (VIDEO)

NULL NULL
19/09/2022

Robert Berisha dhe e dashura e tij Laureta Maqedonci ka disa ditë që janë ndarë.

Prive ka zbuluar pse çifti i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, transmeton Klankosova.tv.

Sipas burimeve të emisionit, shkaku kryesor ka qenë presioni i krijuar nga ekspozimi publik ajo që ka bërë që në çift të lindin mospajtimet e para.