Zayn Malik me veshët e palarë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zayn Malik me veshët e palarë

NULL NULL
13/11/2015

Ish anëtari i One Direction, Zayn Malik, është djali i ëndrrave i shumë adoleshenteve nëpër botë.

Ai gjithmonë duket bukur kur paparacët i’u vihen pas për ta fotografuar, transemton Klan Kosova.

Bukur e me shumë stil dukej edhe të enjten, por diçka nuk ishte siç duhej.

Këngëtari u fotografua rrugëve të Manhattan, por nuk ishte pastruar si duhet.

Paparacët e fotografuan në profil, dhe mund të viheshin re që veshët e tij nuk janë të pastruar.

E po, ndoshta nuk ka pasur kohë.

malik2