Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zajmina ka gjetur dashurinë

NULL NULL
31.05.2015 16:25

Zajmina Vasjari si duket ka gjetur dashurinë e jetës.

Ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagramin e saj ku ka treguar se më nuk është e vetme. Postimit të saj ajo i ka bashkangjitur mbishkrimin ”Love me like you do”, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja nga Shqipëria nuk ka treguar ndonjë informacion më tepër në lidhje me të dashurinë e saj.

 

Untitled

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.