Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zaev u takua me njeriun e dytë nga shërbimi sekret izraelit, Mosad

NULL NULL
13.10.2015 13:46

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev i cili gjendet në një vizitë në Izrael, është duke realizuar një takim me njeriun e dytë nga shërbimi sekret izraelit Mosad.

Edhe pse takimi po realizohet në fshehtësi, megjithatë, 24 Vesti merr vesh se funksionari i lartë i shërbimit sekret të Izraelit është në bisedime me Zaev, dhe jo vetëm për aferën që doli nga bomba e 15 për korrupsionin e ish shefit të DSK-së, Sasho Mijalkov për furnizimin e mjeteve për përgjime nga Izraeli, por edhe për  çështje tjera esenciale që do t`i përdorte prokurorja speciale Katica Janevs./Zhurnal

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.