Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli tha që Shqipja ka ndjenja për dikë, reagon vetë ajo (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 14:04
Shqipja

Shqipja në një bisedë me Adrin dhe Ilirianën, iu tha se më erdhën disa pyetje dje nga disa banorë.

Ylli i kishte thënë se ti ke ndjenja për Blerandon.

Ajo iu tha se unë kam thënë se është djal i mirë, por nuk kam thënë që e pëlqej.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.