Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli: Nuk shkoj në shtëpi pa e nxjerr fillimisht Bleron prej këtu (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 13:01
Ylli

Gjatë darkës pas spektaklit Prime, Blero dhe Ylli debatuan.

Ylli iu drejtua Bleros duke i thënë se nuk shkoj në shtëpi pa të përcjell ty.

Ndërsa Blero i tha se do të dilni  bashk me Lindën.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.