Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli- Lindës: Është dora ime, ku të dua e çoj (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:12
Ylli
Ylli

Ylli dhe Linda kanë vazhduar të diskutojnë rreth situatës së Santianës dhe tij.

Teksa flisnin rreth banalitetit që sipas Yllit, Linda e praktikon këtë gjë shumë, ai tha se “përveçëse e ka prekur nuk ka asgjë banale, është dora ime e çoj ku të dua”.

Ndërsa Linda i tha se “nuk e gjykon atë”.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.