Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli, Edonës: Sa të ka zgjatur më së shumti marrëdhënia seksuale me të dashurin?

NULL NULL
03.12.2023 00:41

Gjatë sfidës së kapitenit, Ylli dhe Edona kanë zhvilluar një bisedë mes vete.

Ai e pyeti Edonën se “sa minuta ka zgjatur marrëdhënia e jote seksuale me të dashurin më së shumti”.

Ndërsa, Edona u përgjigj duke i thënë se “një orë kur kemi pi, ndërsa kur s’kemi pi, 5 minuta”.

Kjo ngjalli të qeshura tek Buci, ku për më shumë detaje mund të klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.