Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli bëhet nervoz, nuk ka ku të flejë – merr ftesë nga dikush (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 13:07
Ylli

Banori i Big Brother VIP Kosova, Ylli është bërë nervoz gjatë natës së djeshme, për shkak se nuk kishte se ku te flejë.

“Më mirë është me ma bë një zgjidhje, se nuk do të flini asnjë, do i’u vijë me tenxhere tërë natën”, është shprehur Ylli.

Por një ftesë për të fjetur në njërin shtrat të banorëve, i erdhi nga Blero, por Buci nuk e pranoi ftesën e tij.

Për të shikuar të gjithë ngjarjen, ndiqeni videon më poshtë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.