Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Yjet në mbështetje të shqiptarëve të Kumanovës

NULL NULL
09.05.2015 18:19

Ngjarjet e fundit në Kumanovë sot ka qenë kryefjalë e mediave dhe shqiptarëve në rrjetet sociale.

Mesazhin për përkrahje të shqiptarëve të Kumanovës e kanë bërë edhe shumë këngëtarë si Rozana Radi, Dhurata Dora, Lumi, Fjolla Morina e shumë të tjerë.

Adrian Gaxha ka shprehur mllefin e tij me këto fjalë: “Gjuna për ato njerëz që jetojnë n’Kumanovë në atë lagje që janë viktimë e këtij skenari te zi”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.