Xhuli zgjohet e disponuar, i hidhet në përqafim Fisit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli zgjohet e disponuar, i hidhet në përqafim Fisit (VIDEO)

NULL NULL
12.01.2023 12:05

Xhuli është zgjuar sot me disponim.

Teksa u bë gati, ajo shkoi në kuzhinë ku edhe takoi Fisin, të cilit iu hodh në përqafim, njofton Klankosova.tv.

Nëse nuk e dini, Fisi dhe Xhuli janë miq që shumë vjet më parë dhe këtë e kanë treguar tash e disa ditë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.