Xhuli: Vajzat e reja dëshirojnë çanta, të mençurat duan investime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Vajzat e reja dëshirojnë çanta, të mençurat duan investime (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 13:33

Vedati dhe Artani e kanë ngacmuar Xhulin se nuk ka shumë shpenzime si person.

Ajo e ka vazhduar shakanë duke thënë se ajo nuk ka nevojë që dikush t’i blejë çanta, ajo deklaroi se dëshiron investime.

“Vajzat e reja dëshirojnë çanta, të mençurat duan investime, o Vedat”, ka thënë Xhuli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.