Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Thjeshtë është një ëndërr, nuk më besohet ende që jam jashtë shtëpisë së BBVK-ës (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 21:26

Juliana Nura, ish-konkurrente e Big Brother Vip Kosova, ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të madhe të vendit.

Ajo, në Post Big Brother Vip Kosova, ka deklaruar se akoma nuk e ka marrë veten mirë, pasi është kthyer në jetën e përditshme të saj pas 103 ditëve.

“Faleminderit për këtë emocion për këtë rrugëtim që ka qenë i mrekullueshëm. Thjeshtë është një ëndërr, akoma nuk besoj se ne që kemi qenë finalist e kemi marrë veten”, ka thënë Nura.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.