Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli pyet Blastën: A e dije ti kush i fshehu tepsitë e piteve? (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 12:24
Juliana Nura

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, Xhuli ka pyetur Blastën nëse ai e dinte se kush i ka fshehur tepsitë e piteve.

Për këtë, artisti pati një përgjigje.

Se çka i tha ai dhe për çfarë diskutuan më shumë, e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.