Xhuli: Pesë djem këtu i kemi, më vjen marre të ngriti gjëra të rënda (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Pesë djem këtu i kemi, më vjen marre të ngriti gjëra të rënda (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 13:45

Juliana sot ishte duke e rregulluar një pjesë të orendive në oborrin e Big Brother Vip Kosova.

Në një moment ajo tha se nuk e ka problem edhe të merret me gjëra që peshojnë rëndë.

Por shtoi: “Pesë djem këtu i kemi, më vjen marre të ngriti gjëra të rënda”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.