Xhuli nuk ndalon së shprehuri simpatinë, ia puth edhe shpinën Atdheut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli nuk ndalon së shprehuri simpatinë, ia puth edhe shpinën Atdheut (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 19:26

Çifti më i ri i krijuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Atdheu tanimë po thuajse shumicën e kohës e kalojnë bashkë.

Kësisoj, mungesë nuk shënojnë as përqafimet e puthjet e shumta, madje këto të fundit edhe në vende interesante të trupit.

Gjatë mbrëmjes së sotme, Xhuli ia ka puthur shpinën Atdheut, duke e shprehur kështu pëlqimin e saj të madh karshi tij.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.