Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Me Atdheun nuk kam bërë lojë, e kam pëlqyer me të vërtetë (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 23:15

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli po vazhdon të shijojë darkën e të nominuarve, bashkë me pesë konkurrentët e tjerë, derisa gjithsecili po i përgjigjen pyetjeve të ndryshme.

“A e ke pasur apo a ke ndonjë të vërtetë dashamirësie për ndonjë banorë këtu përpos lojës, nëse po ndaj kujt?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar Xhulit.

“Edhe pse kemi lojë kemi ndjenja të vërteta, nuk është një janë disa. Me Atdheun nuk kam pasur asnjë pikë loje dhe interesi më ka pëlqyer me të vërtetë”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.