Xhuli i falënderon të gjithë ata që e mbështetën sa ishte në Big Brother Vip Kosova - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli i falënderon të gjithë ata që e mbështetën sa ishte në Big Brother Vip Kosova

NULL NULL
19.03.2023 14:17

Juliana Nura është radhitur e treta nga banorët e Big Brother Vip Kosova në finalen e madhe të së premtes në kuadër të kompeticionit më të madh në vend.

Pas daljes, ajo i ka falënderuar të gjithë përkrahësit e saj që i dhanë për 103 ditë sa ishte brenda BBVK-ës.

“Shumë falënderuese për krejt votuesit jam habitur sa shumë më ka votuar diaspora. Unë nuk do të isha kjo vajza po mos ta kisha Kosovën time”, ka thënë Nura në Tik Tok.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.