Xhuli drejtuar Andit e Gresës: Mos flisni anglisht, unë jam shqiponjë ju shoh e ju dëgjoj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli drejtuar Andit e Gresës: Mos flisni anglisht, unë jam shqiponjë ju shoh e ju dëgjoj (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 01:13

Biseda me Brunon e Stresin, nuk e ka penguar Xhulin që gjatë mbrëmjes së sotme sytë t’i fokusonte tek Gresa dhe Andi, teksa këta dy të fundit ishin duke u larë në pishinë.

Madje, Xhuli i ka bërë një kunjëz pikante dyshes, teksa i ka kritikuar për të folurën në gjuhën angleze.

“Pse more po folni anglisht, folni shqip. Shqiponja i ka sytë në të gjitha anët”, iu ka thënë pos tjerash Xhuli, Andit dhe Gresës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.