Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xavi sqaron situatën me Kounde

NULL NULL
nga Shpend Spahija 30.05.2023 10:04

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka deklaruar për mediet spanjolle se nuk ka asnjë problem me Jules Kounde.

“Nuk ka problem me Kounde. Asgjë nuk ka ndodhur. Gjithçka ka qenë e krijuar nga mediet. Kam pasur një bisedë më të javën e kaluar dhe nuk kemi probleme. Është e vërtetë se ai ndjehet më mirë në pozitën e qendërmbrojtësit se sa të anësorit, por gjithçka është mirë”, tha Xavi.

24 vjeçari ka regjistruar 39 ndeshje në të gjitha garat këtë sezon me Barcelonën, duke shënuar 1 gol dhe 6 asistime.

 

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.