Wilshere në radarin e skuadrës italiane - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Wilshere në radarin e skuadrës italiane

NULL NULL
13/04/2018
Me kontratën që i skadon në fund të edicionit dhe mungesën e bisedimeve për ta rinovuar atë, mesfushori mund të largohet në drejtim të Serie A

Juventus po e konsideron transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Jack Wilshere, raporton The Mirror.

Atij do t’i skadojë kontrata në fund të stinorit, dhe tani është i lirë që të diskutojë, dhe madje të nënshkruajë me ndonjë klub.

Megjithatë, edhe pse 26 vjeçari ka ngjallur interesimin nga skuadra si Milan e Juventus, mësohet se ai është i interesuar që të qëndrojë te Arsenali.