19:10, 8 Prill 2020

Bruce Willis e rruan kokën e vajzë së tij, Tallulah Willis, teksa po qëndrojnë në karantinë së bashku.

26 vjeçarja e postoi videon në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet i gjithë procesi… dhe kishte një skuadër brohoritëse në sfond duke lavdëruar pamjen e saj të re!

View this post on Instagram

🤝

A post shared by tallulah (@buuski) on

Tallulah ishte pjesë e kryetitujve para disa muajve për atë që i bëri tatuazhit të saj në krahë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë