Will.i.am lë "The Voice"? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Will.i.am lë “The Voice”?

NULL NULL
09/08/2015

Talent show për kërkimin e talenteve të reja muzikore “The Voice” mund të jetë në kërkim të një trajneri të ri.

Will.i.am i cili ka qenë pjesë e këtij spektakli qysh nga viti 2012 është përfolur se është larguar, shkruan Daily Star, transmeton Klan Kosova.

Besohet se vendimi  i mundshëm i yllit që të largohet nga talent show i BBC-së ka shkaktuar shefat e tij që të shqyrtojnë pagën e tij.

Frontmeni i grupit “Black Eyed Peas”ende nuk ka reguar kundrejt këtyre thashethemeve.

Shfaqja, e cila është vendosur të kthehet në ekran në vitin 2016, do të mund të mirëpresë përsëri një fytyrë të njohur.

Pas lëvizjes së Rita Orës në “X Factor”, një burim zbuloi për Evening Standard  që Kylie Minogue mund të jetë duke bërë një rikthim.

“Kylie gjithmonë mbajti një marrëdhënie të mirë me “The Voice” dhe ata kanë folur tashmë rreth mundësisë së ajo të rikthehet”

Jessie J gjithashtu zbuloi interesin e saj që të kthehet në këtë pozicion.