Weghorsti flet për "largimin" nga Djajtë e Kuq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Weghorsti flet për “largimin” nga Djajtë e Kuq

NULL NULL
09.05.2023 14:52

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wout Wehgorst, i ka adresuar spekulimet se ky klub nuk do ta mbajë mw gjatw nw “Old Trafford”.

“Në këto bisedime klubi ka thënë që është shumë i kënaqur me mua. Absolutisht nuk më është komunikuar që Manchester Unitedi nuk do të vazhdojë me mua”, ka thënë Ëeghorsti për The Times.

“Ata e çmojnë vlerën time. Ata besojnë që jam absolutisht një aset për ekipin. Sigurisht që kam dëgjuar gjëra të tjera në media”.

“Më duhet të pres dhe të shoh se çfarë do të ndodhë, dhe të fokusohem në golat tanë dhe në garat e kupës”.