8:45, 12 Qershor 2019

Aaron Wan-Bissaka i ka treguar klubit të tanishëm Crystal Palace se dëshiron që të largohet.

Leja për t’u larguar nga Selhurst Park nënkupton kalimin e tij në Manchester United, transmeton Klan Kosova.

Djajtë e Kuq raportohet se do të provojnë që të bëjnë ofertën e radhës për mbrojtësin, pasi që tentativa e tyre e parë kishte dështuar.

21 vjeçari që ka kontratë deri më 2022 ëndërron kalimin në Old Trafford dhe shpreson që Palace do ta lë të largohet kësaj vere.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë