Vushtrri: I vidhen pjesë metalike të turbinave me erë në vlerë 5 mijë euro - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vushtrri: I vidhen pjesë metalike të turbinave me erë në vlerë 5 mijë euro

NULL NULL
06.05.2023 09:21
Turbinat me ere

Një person në Pasomë të Vushtrrisë është ankuar se nga pesë shtylla të përçuesve të rrymës nga rrjeti i turbinave me erë, i janë vjedhur pjesë metalike të shtyllave në vlerë 5 mijë euro.

Sipas policisë, lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.