Vuçiq pas takimit me Mogherinin kthehet në Beograd - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vuçiq pas takimit me Mogherinin kthehet në Beograd

NULL NULL
07/09/2018

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq pas përfundimit të takimit me shefen e diplomacisë evropiane, Federica Mogerini, po kthehet në Beograd.

Vuçiq u largua nga ndërtesa e Shërbimit Evropian të Veprimit të Jashtëm në Bruksel  pas orës 12: 30,Tanjug duke iu referuar burimeve diplomatike raporton se ai ka shkuar drejt aeroportit  dhe u kthye në Beograd, transmeton Klan Kosova.