Votat e kandidatëve të Vetëvendosjes, Osmani prin me 300 mijë e 788

Votat e kandidatëve të Vetëvendosjes, Osmani prin me 300 mijë e 788

NULL NULL
1 month më parë

Në listën e kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet e 14 shkurtit, prin Vjosa Osmani me 300 mijë e 788 vota.

I dyti është Glauk Konjufca me 200 mijë e 641 vota.

Më poshtë mund t’i shihni listat me të gjithë emrat dhe kush nga sa vota mori, njofton Klan Kosova.