Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vivien s’e kupton fjalën “evlad”, Getinjo ia shpjegon me shaka (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 15:29

Getinjo ka bërë shaka me Vivienin për kuptimin e fjalës “evlad”.

Vivien nuk e kuptoi se çfarë i bie kjo fjalë, më pas Getinjo i tha se në shqip i bie djali i axhës, më pas të gjithë banorët e Big Brother Vip Kosova filluan të qeshin.

Tek më vonë reperi i tregoi të dashurës së tij se ajo fjalë kuptimin në shqip e ka fëmijë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.