Vinçi rrezikon qytetarët në Ferizaj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vinçi rrezikon qytetarët në Ferizaj (VIDEO)

NULL NULL
17/08/2022

Gjatë ditës së sotme një gjë e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Qytetarët e kanë xhiruar momentin kur vinçi i ngarkuar me material ndërtimor rrezikon sigurinë e përgjithshme duke e futur ngarkesën në mes të rrugës  ku ndodhen qytetarë dhe vetura, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv