Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Viktimizohet Vuçiq: Vrasja e policit nuk iu desh askujt

NULL NULL
24.09.2023 20:11

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq po bën adresimin e tij, të parë sot, që nga akti terrorist i ndodhur nga sulmues serbë në Branjskë të Zveçanit në veri.

Ai madje u viktimizua, duke deklaruar se vrasja e policit shqiptar, nuk iu desh askujt, transmeton klankosova.tv.

”Nuk dua ta arsyetoj në asnjë mënyrë vrasjen e policit shqiptar. Kjo është diçka që nuk iu desh askujt”.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.