Vig Poppa dhe Argjentina sjellin "Djalin e keq" (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vig Poppa dhe Argjentina sjellin “Djalin e keq” (Video)

NULL NULL
15/03/2018

Publikohet bashkëpunimi Vig Poppa me Argjentina Ramosajn.

Kënga e re, e cila fansave iu servua edhe me videoklip, quhet “Bad Boy” dhe tashmë ka filluar të grumbullojë klikimet e para në Youtube.