Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura përplas për vdekje 40-vjeçarin në Belsh të Shqipërisë

NULL NULL
02.12.2023 18:59

Rreth orës 17:30, në aksin rrugor “Cërrik-Belsh” të Shqipërisë, automjeti me drejtues shtetasin B. C., 49 vjeç, banues në Belsh ka përplasur motoçikletën me drejtues shtetasin S. T., rreth 40 vjeç, banues në Belsh.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi S. T., ka humbur jetën në vendngjarje, shkruan Top Channel.

Ndërkaq, drejtuesi i automjetit është ndaluar në ambientet e Policisë, me qëllim kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.