Vetëvritet aksidentalisht një polic në Mitrovicë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetëvritet aksidentalisht një polic në Mitrovicë

NULL NULL
4 months më parë

Një zyrtar policor B.T. është vetëvrarë aksidentalisht në Mitrovicë momente më parë.

Burime të KlanKosova.tv brenda policisë thonë se polici ishte duke u kthyer pas një aktiviteti në poligonin e gjuajtjeve, dhe derisa ka hyrë në veturë i ka shkrepur arma.

Ai bashkë me zyrtarë policorë të tjerë ka qenë duke u bërë gati për kthim nga poligoni në Cernushë.