Vetëvendosje dhe iniciativa e Vjosa Osmanit me listë të përbashkët në zgjedhje

Vetëvendosje dhe iniciativa e Vjosa Osmanit me listë të përbashkët në zgjedhje

NULL NULL
4 ditë më parë

Iniciativa e formuar nga Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentes, dhe Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit do të jenë me një listë të përbashkët të kandidatëve për deputetë.

Këtë e bëri të ditur në një konferencë për media Albin Kurti, kryetar i LVV-së, njofton Klan Kosova.