Vetaksident në Podujevë, shoferi dërgohet në spital

Vetaksident në Podujevë, shoferi dërgohet në spital

NULL NULL
2 months më parë

Një person është vetaksidentuar në fshatin Shakovicë të komunës së Podujevës sot rreth orës 08:15.

Si pasojë e këtij vetaksidenti vozitësi i automjetit ka pësuar lëndime trupore i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet që kanë sjellë deri te ky vetaksident.