Vetaksident në Gllarevë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetaksident në Gllarevë (FOTO)

NULL NULL
07/08/2022

Një vetaksident ka ndodhur në Gllarevë të Klinës.

Klan Kosova merr vesh se nuk ka lënduar dhe se vetura ka humbur kontrollin dhe ka dalur nga rruga.

Ndryshe, Klankosova.tv ka tentuar të kontaktoi me policinë, por ende nuk ka marrë ndonjë përgjigje nga ta në lidhje me këtë rast.