Veshja e famshme e Elvanës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veshja e famshme e Elvanës

NULL NULL
02/06/2015

Gjatë natës finale të Top Festit të fundit, të pranishëm ishin shumë yje nga estrada shqiptare.

Ata u panë gjatë parakalimit në Tepihun e Zi të Top Festit me veshje të ndryshme.

Por njëra nga më të përfolurat dhe më e komentuara e asaj mbrëmjeje ishte Elvana Gjata, transmeton Klan Kosova.

Për veshjen e saj u kujdes dizajneri kosovar Valdrin Sahiti, por dyshimet e fansave ishin se ”A kishte të brendshme Elvana Gjata?”.

Në një nga fotografitë që ajo ka postuar në Instagram, shihet mirë se ajo kishte të brendshme gjatë performancës së këngës ”KUQ E ZI” në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

dddd

aaaaaa