Veseli takohet me disa nga djemtë e dëshmorëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veseli takohet me disa nga djemtë e dëshmorëve

NULL NULL
16/03/2018

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka pritur në zyrën e tij disa nga djemtë të dëshmorëve të Kosovës, njofton Klan Kosova.

“Prindërit e tyre luftuan dhe dhanë jetën për lirinë e Kosovës”, ka shkruar ai në profilin e tij në Facebook.

“Sot, këta të rinj, djem të dëshmorëve, po japin kontributin për Kosovën e re. Bashkë diskutuam për shumë procese në vend, në veçanti për krijimin e mundësive më të mëdha për fëmijët e dëshmorëve”.

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting, table and indoor

klankosova.tv