Veseli kujton të rënët në Likoshan dhe Qirez - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veseli kujton të rënët në Likoshan dhe Qirez

NULL NULL
28/02/2017

Kryekuvendari Kadri Veseli, ka kujtuar të rënët në Likoshan dhe Qirez 19 vite më parë.

“Në Likoshan dhe Qirez, aty poshtë Çiçavicës legjendare, 19 vjet më parë, nisi rruga e pakthim e lirisë së Kosovës”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në Facebook.

“Lavdi të rënëve të asaj dite. Gjithmonë do t’i kujtojmë, me dhimbje dhe krenari”.