Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa reagon ashpër pasi Shqipja i quan atë dhe Blerandon “fëmijë” (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:47

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vesa ka reaguar ashpër ndaj bisedave të Adrit me Shqipen.

Kjo e fundit e ka cilësuar Vesën “fëmijë”, dhe të njëjtën e ka ritheksuar edhe në studio.

“S’janë të gjithë fëmijë, ti edhe Blerando jeni”, ka thënë Shqipja pos tjerash.

Për të parë reagimin e Vesës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.