Verstappen fiton garën e madhe të Silverstone

Verstappen fiton garën e madhe të Silverstone

NULL NULL
5 muaj më parë

Piloti  i Red Bull Racing, Max Verstappen ka fituar garën e madhe të Silverstone.

Kurse, në pozitat dy dhe tre përfunduan pilotët e Mercedesit, Lewis Hamilton dhe Valtteri Bottas, transmeton Klan Kosova.

Gara e sotme në Silverstone, u transmetua ekskuzlivisht në Art Sport 1.

klankosova.tv