Vërshime edhe në Fushë Kosovë, mbushet me ujë hyrja e varrezave të qytetit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vërshime edhe në Fushë Kosovë, mbushet me ujë hyrja e varrezave të qytetit (VIDEO)

NULL NULL
14/08/2022

Reshjet e mbrëmshme të shiut në Kosovë kanë bërë që në disa vende të ketë vërshime.

E njëri prej tyre është edhe Fushë Kosova, konkretisht fshati Nakardë i kësaj komune, aty ku edhe gjenden varrezat e qytetit, përcjell Klankosova.tv.

Në pamjet e siguruara nga Klan Kosova shihet se hyrja tek varrezat e qytetit është mbushur me ujë.

Ndryshe, vërshime ka pasur edhe në Prishtinë dhe në komunën e Pejës.