Vendorë e të huaj promovojnë vepra në Simpozium ndërkombëtar (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vendorë e të huaj promovojnë vepra në Simpozium ndërkombëtar (VIDEO)

NULL NULL
2 years më parë

Një simpozium letrar po mbahet në Prishtinë.

Në këtë simpozium vendorë dhe të huaj po i promovojnë librat e tyre.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Drin Demiri.