Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vëllai i Madh e dënoi edhe Yllin (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:45

Dënimet sot nuk patën të ndalur nga Vëllai i Madh.

Pos Santianës, ai dënoi edhe Yllin për thyerje të rregullave të Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ishte duke bërë shaka me Santiana se nuk mund të fliste për shkak të dënimit, dhe në atë moment iu thir emri edhe atij si i dënuar.

Ata kanë të drejtë të flasin kur u bie gongu nga Vëllai i Madh.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.