Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vëllai i Madh dënon Santianën (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:33

Santianës sot i ka ndodhur një e papritur.

Atë e dënoi Vëllai i Madh pasi kishte thyer rregullat e Big Brother VIP Kosova 2.

Dënimi i saj është të mos flasë për një kohë të gjatë derisa të bie gongu nga Vëllai i Madh kur i jep leje të flasë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.