Vedati me poza qesharake teksa kërkon disa "foto me shoqe" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati me poza qesharake teksa kërkon disa “foto me shoqe” (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 17:31

Vedati i ka kërkuar Melisës dhe Mbresës që t’iu drejtohen kamerave dhe të pozojnë për disa fotografi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ata filluan të qeshin me njëri-tjetrin pas pozave qesharake që i bënte Vedati derisa i drejtohej kamerës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.